Fleet Selection for Jr. Nationals 2017

posted in: Race Results | 0
Name Sail No Club Flight
Erik Hou 9153 NHYC Gold
Sophia Devling 10300 BYC Gold
Aidan Hoogland 8992 SDYC Gold
Jake Mayol 9333 BCYC Gold
Peter Busch 7632 SDYC Gold
Samantha Gardner 9535 SDYC Gold
Morgan Pinckney 9600 NHYC/ABYC Gold
Bobby Little 10132 ABYC Gold
Ryan Yates 9789 LIYC Gold
Paulo Campbell 9582 SDYC Gold
Marleigh Henehan 8751 MBYC Gold
Cecilia Buckingham 9318 NHYC Gold
Preston Woodworth 9575 LBYC Gold
Piper Holthus 9050 SDYC Gold
Cade Holden 8908 NHYC Gold
Shaye Wattson 9601 SDYC/NHYC Gold
Mackenzie Harris 9006 SDYC Gold
Peter Joslin 9798 SDYC Gold
Lauren Simpson 9969 LIYC Gold
Aidan Malm 9347 NHYC Gold
Ashtyn Tierney 9325 LIYC Gold
Calvin Schmid 9009 SDYC Gold
Jake Olson 8473 NHYC Gold
Burke Kanemasu 10153 SDYC Gold
Sean Ross 7610 MBYC Gold
Gray Hemans 8727 BTYC/ BYC Gold
Jake Bargemann 9528 BYC Gold
Shane Tillson 10298 MBYC Gold
Alice Schmid 10052 SDYC Gold
Nicole Sighiartau 9883 BYC / LMVYC Gold
Cole Tillson 10203 MBYC Gold
Ethan Simpson 9995 LIYC Gold
Ian Nyenhuis 9053 SDYC Gold
Jack Colyer 9435 MBYC Gold
John “JR” Meserve 9016 NHYC Gold
Kelly Holthus 8776 SDYC Gold
Ramsey Gordon 10293 BYC Silver
Jack Roman 7637 NHYC Silver
Dylan Bartell 9524 BYC Silver
Otis Buckingham 9994 NHYC Silver
Jett Brennan 10283 BCYC Silver
TJ O’Rourke 8517 BCYC Silver
Cooper Laws 8884 BCYC Silver
Lucy Shannon 9332 NHYC Silver
Charlie Gordon 10291 BYC Silver
Reade Decker 9737 LIYC Silver
Tommy Rudowicz 9046 CYC Silver
Dylan Gardner 10290 SDYC Silver
Samantha Hemans 8723 BYC Silver
Marlo Bozza 9437 BYC Silver
Kelsea Cook 9457 BYC Silver
Jake Johansson 9982 BCYC Silver
Ben Conroy 7604 MBYC Silver
Anton Schmid 8662 SDYC Silver
Schuyler Capita 10180 SDYC/CorYC Silver
Lina Carper 10250 MBYC Silver
Saylor Little 9488 ABYC Silver
Nikita Peugh 10030 MBYC Silver
Charlie Olson 7991 NHYC Silver
Cam Spriggs 8140 SDYC Silver
Nikolina Sentovich 9936 NHYC Silver
Kaden Miller 9461 MBYC Silver
Brady Kennedy 9131 NHYC Silver
Carter Vachon 8768 SWYC Silver
Kenny Wanlass 8235 BYC Silver
Chase Decker 9433 LIYC Silver
Tommy O’Toole 9545 ABYC Silver
Jessica Means 9167 BCYC Silver
Sean Campbell 8223 CorYC Silver
Caylin Schnoor 7630 SDYC Silver
Sarah Ozaki 9282 MBYC Bronze
Devon Owen 9479 SDYC Bronze
Joey Richardson 9735 SDYC Bronze
Owen Fretwell 9504 MBYC Bronze
Paige Odell 8779 ABYC Bronze
Kate Bossler 7585 MBYC Bronze
Noah Nyenhuis 10264 SDYC Bronze
Mitchel Sanford 9051 SWYC Bronze
Gabriel Campbell 9444 SDYC Bronze
Scott Pearl 9861 LBYC Bronze
Max Olson 9299 CYC Bronze
Brooks Orradre 9858 BCYC Bronze
Jay Sullivan 8155 SWYC Bronze
Kate Joslin 8971 SDYC Bronze
Garrett Henderson 5643 MBYC Bronze
Lorelei Duarte 9531 BYC Bronze
Rowan Henehan 9696 MBYC Bronze
Kai Bramble 9327 LBYC Bronze
Oakley Cunningham 10034 MBYC Bronze
Jimmy Dealy 10060 SDYC Bronze
Harrison Strom 9047 SDYC Bronze
Adam Rosales 9326 BCYC Bronze
Conrad Cook 9427 NHYC Bronze
Grace Ortega 8919 NHYC Bronze
William Sangmeister 9173 LBYC Bronze
Colin Shughrou 8791 SDYC Bronze
Paige Tillson 8380 MBYC Bronze
Chloe Pearl 10155 LBYC Bronze
Conner Skewes 10183 SDYC Bronze
Katin Cathey 9000 LBYC Bronze
Téa Satariano 9246 LBYC Bronze
Patrick Henderson 4787 MBYC Bronze
Tanner Jolly 9473 ABYC Bronze
Sawyer Bambam-Moak 9371 LBYC Bronze
Daisy Jane Armstrong 8263 MBYC Bronze
Ava Gustafson 9342 SDYC Bronze
Madison Mansour 9303 LBYC Bronze
Taylor Bartell 9999 BYC Iron
Claire Holden 8667 NHYC Iron
Maggie Fleming 10302 SDYC Iron
Ava Lamkin 10223 NHYC Iron
Allie Shand 10315 MBYC Iron
Preston Miller 10094 CorYC Iron
Michael Sentovich 8975 NHYC Iron
Tate Oyler 9758 NHYC Iron
Colin Krebs 10326 MBYC Iron
Logan Sanford 8341 SWYC Iron
Ross Peck 8750 NHYC Iron